KONCERTY

Tyto informace najdete též na adrese http://bandzone.cz/terraignota?at=gig

 

Koncerty v jednání

(Pro info, postupně doplňujeme)

  • 5. 7. 2024  –  Skalákův mlýn, Meziříčko: MAGOROVO VYDŘÍ

Sjednané koncerty

Průběžně aktualizujeme

  • 13. 4. 2024, 17:00 h = KD Teplá u Mariánských Lázní – 25th UNDERGROUND BIRTHDAY PARTY: + MCH Band, Jull Dajen, BBP – podzemní orchestr, HOKR a Madhouse Express ~~~ PLAKÁT
  • 22. 6. 2024, 15:00 h = Říční lázně Radotín, festival ROZMARNÉ LÉTO: + Hernabar, Candát, Yamabushi a Prasečí farma ~~~ PLAKÁT

Odehrané koncerty

Pořadí  |  datum = kde a s kým

  • 288 | 6. 1. 2024, 18:57 h = Restaurace Radegastovna Perón Smíchov, Stroupežnického 20, Praha 5 – 34th HOČIOVKY: + Hally Belly, Vej(f)uck a V. I. T. Band ~~~ původní PLAKÁT (TERRA na něm uvedena není, vystoupení sjednáno narychlo týden před akcí)
  • 287 | 18. 11. 2023, 19:00 h = Černošín u Stříbra, restaurace Chovatelna – Antikomunist fest No. 19: + Echt!, Justin Lavash, Rocka Rolla ~~~ PLAKÁT
  • 286 | 18. 8. 2023, 20:00 h = Broumov, RC Eden: tentokrát jako kvartet + Phil Schoenfelt & Southern Cross; avizovaní In4mation bohužel nedorazili… ~~~ PLAKÁT
  • 285 | 18. 3. 2023, 18:54 h = „VÍTÁNÍ JARA“ – Hořice v Podkrkonoší, Dům kultury Koruna: Akce začala srazem u Riegrova Obelisku na vrchu Gothard ve 13:00 h, následoval 54. ročník (!!) pochodu zavedenou trasou přes Smetanovy sady a  Doubravku až k Bystřici, kde došlo k závěrečnému aktu, zapálení Morany – a je po zimě! Koncert zahájila VVEETTA z Liberce (experimental hardcore), po TEŘŘE IGNOTĚ hráli Už jsme doma, závěr jistil Půlnoční Svoz Popela ~~~ PLAKÁT
  • 284 | 5. 7. 2022 – Skalákův mlýn, Meziříčko: MAGOROVO VYDŘÍ + Umělá hmota, P.N.P. a další

  • 283 | 4. 6. 2022, 17:00 h = Hostinec Na Slamníku, Praha 6 – Dejvice, Wolkerova 12: AKCE PILOT No. 13 (již 21 let tu Mejla Hlavsa není…!) + BBP – podzemní orchestr, Idiot Crusoe, Gong Gang a Sklad by Walda; poprvé bez Dany, zato už s Pavlou Přerovskou s její magickou violou ~~~ PLAKÁT
  • 282 | 17. 12. 2021, 18:00 h = Modrá vopice, Praha 9 – Vysočany, Spojovací 381/1: Šumákův 10. Kanálový mejdan. Kromě TERRY hráli Blues?To morous, Yamabushi a Mmmband (Patti Smith Tribute). Poslední koncert se zakládající členkou TERRY – Danou Janovskou (key), která skončila se svými pravidelnými hudebními aktivitami… 😐 (ale hostování v budoucnu však nevylučuje) ~~~ PLAKÁT
  • 281 | 29. 10. 2021, 18:00 h = Hostinec Na Slamníku, Praha 6 – Dejvice, Wolkerova 12: AKCE PILOT No. 12 (již 20 let tu Mejla Hlavsa není…!) + Phil Shöenfelt (GB)BBP – podzemní orchestr, Krásné nové stroje, Psychedelická Barborka ~~~ PLAKÁT
  •  || 26. 9. 2020 = Václavice u Hrádku nad Nisou (okr. LI), SOUKROMÁ AKCE: 13. Trávobraní, Máca i Špička slaví x-té narozeniny = COVID-19,  AKCE preventivně ZRUŠENA!
  • 280 | 22. 8. 2020 = Open air Lahovičky, pódium „Kousek od přívozu“: WoodBelly (aneb TrucTrutnov), od 17:00 h Fask Luma, Hally Belly, Sladký konec, Umělá hmota a TERRA IGNOTA od 21:00 h ~~~ PLAKÁT  
  • 279 | 13. 6. 2020  = Open air před Lidovým domem v Zaječově u Hořovic: MOTO PÁRTY (pro případ nepříznivého počasí byl připraven sál LD) ~ od 13 h spanilá jízda, od 15 hodin zahrály kapely Bez filtru, Teletubbies a NO3; TERRA IGNOTA nastoupila ve 21:15 h ~~~ PLAKÁT
  • 278 | 11. 6. 2020, 20:00 h = Hostinec Na Slamníku, Praha 6 – Dejvice, Wolkerova 12: Kabaret Původního Bureše ~ kromě hostitelské kapely ještě vystoupil písničkář Holy Fanda & the Reverends ~~~ PLAKÁT
  •  || 7. 5. 2020 = Park Parukářka (Jeseniova, Praha 3 – Žižkov); open air pro Šumáka dodatečně k narozeninám: + Umělá hmota  =  COVID-19,  AKCE ZRUŠENA!
  •   || 21. 3. 2020 = Dům kultury Koruna, Hálkova 105, Hořice v Podkrkonoší:  od 19:00 h 51. VÍTÁNÍ JARA Hořice + JBM, BBP – podzemní orchestr, Větrací šachta ~~~ PLAKÁT = COVID-19, AKCE ZRUŠENA!
  • 277 | 29. 2. 2020 = Hostinec Na Slamníku, Praha 6 – Dejvice, Wolkerova 12: AKCE PILOT No. 11 (již 19 let tu Mejla Hlavsa není…!) již od 17:00 h + Fask Luma, Bobeš & Band, BBP – podzemní orchestr a All Tomorrow’s Parties Band ~~~ PLAKÁT;  TERRA 19:10 ÷ 20:15 h. Hostem koncertu byl vážený pan Karel kníže Schwarzenberg 🙂
  • 276 | 15. 2. 2020 = Nádražka Dejvice, Praha 6 – Dejvice, Václavkova 1: oslava „OLINPIJÁDA“ (Olin’s Birthday). Úvodem hrála Chudák paní Popelková, poté od 21:40 h TERRA – náhradou za odřeknutou Umělou hmotu – a na závěr oslavencova Hirošima band.
  •   ||  7. 12. 2019 = Modrá vopice, Praha 9 – Vysočany, Spojovací 381/1  —  Šumákovo *50: + Nikol a Helen, HernaBar, Yamabushi, Hery Fotr, Hally Belly; původně sjednána i Umělá hmota = zrušeno; účast TERRY IGNOTY z důvodu náhlé zdravotní indispozice v kapele ODŘEKNUTA tři hodiny před plánovaným začátkem setu… :-((
  •   ||  2. 11. 2019 = Hospoda U Musea – „PONORKA“, Olomouc – Třída 1. máje 8: „Dušičkový běs“+ Špinavé Spodní Prádlo ~~~ PLAKÁT = účast TERRY IGNOTY z důvodů na straně pořadatele ODŘEKNUTA
  • 275 | 17. 10. 2019, 20:00 h = RC Vagon, Praha 1, Národní 961/25: TERRA IGNOTA slaví 30 let! + Krásné nové stroje (CZ, Kutná Hora) +  ToJa (BRD, Mühlheim/Frankfurt am Main) ~~~ PLAKÁT, plakát do pasáže
  • 274  | 21. 9. 2019, od 10:00 h = Underground Klub Broumov: „Undergroundové kvílení Vol. 4“ (Pocta Ivanu Martinovi JIROUSOVI) — program: 10:00 h Stinka, 11:20 h Typ Skršín, 12:40 h Kabaret Dr. Caligariho, 14:20 TERRA IGNOTA, 16:00 (Vladivojna La Chia and Banana) Aku Aku, 17:40 h Edgar Broughton Band (UK), 19:20 h Bílé světlo, 21:00 h Fernando Saunders (USA), 22:50 h Garáž  ~~~ PLAKÁT
  • 273  | 14. 9. 2019 = Staré Křečany – Brtníky čp. 151, zahrada: „Narozeninový OPEN AIR“ cca od 15 hodin ~~~ POZVÁNKA
  • 272  |  6. 9. 2019 = Slapy, Častoboř: „4. sraz závadové mládeže“ ~~~ PLAKÁT
  •  271  |  23. 8. 2019, 19:30 h = RC „Čistá radost“ – Čistá u Rakovníka *** první koncert s novým kytaristou Honzou „Salmanem“  ~~~ PLAKÁT
  • 270  |  17. 5. 2019, 20:00 h = FreeMasonic Club, Praha 1 – Týnská 10: + Hally Belly ~~~ PLAKÁT
  • 269  |  13. 4. 2019, 18:00 h = Hostinec Na Slamníku, Praha 6 – Dejvice, Wolkerova 12: AKCE PILOT No. 10 (již 18 let tu Mejla Hlavsa není…!) + Andrej Polanský wtf Emül Langman, HOKR, Krásné nové stroje a BBP – podzemní orchestr = hojně navštívená a vydařená akce! ~~~ PLAKÁT
  •    ||  6. 4. 2019 – Dejvická Nádražka + Hally Belly = ODŘEKNUTO pro nemoc
  • 268  |  3. 11. 2018, 23:00 h = Domašín u Vlašimi, sál hostince Na Radnici – Svátek Svatého Zahradníka & alternativní undergroundové muziky: + Nazdárci + Původní Bureš (pro nemoc odřekli) + Kolben Dechber band; TERRA sjednána náhradou za Umělou hmotu = ta rovněž odřekla pro nemoc…
  •   ||  7. 9. 2018 Častoboř – Sraz závadové mládeže = ODŘEKNUTO z technických důvodů 
  • 267  |  18. 8. 2018, 21:30 h = Hluzov u Hranic na Moravě, Výletiště – festival „Open air Underground No. 17“: + Smädný mnich, Nitrocel, Kosa-Ostra, Konfident, Umělá hmota, Fkleci
  • 266  |  23. 6. 2018, 17:00 h = Říční lázně Radotín, festival Rozmarné léto: + Herna-bar (bývalý Slum),  Umělá hmota, Hally Belly, Gi Gi Gang
  •   ||  6. 4. 2018 Dobrá Voda u Pacova, bývalá stará škola + Umělá hmota, Místní těleso = ODŘEKNUTO z pracovních důvodů
  • 264  |  17. 3. 2018, 17:00 h = Hostinec Na Slamníku, Praha 6 – Dejvice, Wolkerova 12: AKCE PILOT No. 9 (již 17 let tu Mejla Hlavsa není…!) + Bobeš & Band, Idiot Crusoe a BBP – podzemní orchestr ~~~ PLAKÁT
  • 263  |  13. 1. 2018, 21:00 h = Klub Paradox, Brno: Homer´s Memorial, Vol. 7 + Fask Luma, Lamram Jam, Nadívaný skřivánek ~~~ PLAKÁT
  • 262  |  9. 12. 2017, 20:30 h = U Prince Miroslava, Praha 5 – Radlice, K Vodojemu 4 — Šumákovo narozeniny:  + U-73 Jardy Tomka, Yamabushi, Bobeš & Band
    V rámci večera proběhl druhý křest CD „Hlídám si vzdech“ ~~~ PLAKÁT
  • 261  |  4. 12. 2017, 20:30 h = RC Vagon, Praha 1, Národní 25 = Křest nového CD „Hlídám si vzdech“ + Jiříkovo vidění,  BBP – podzemní orchestr (Báječný večer!) ~~~ PLAKÁT
  • 260  |  9. 11. 2017, 21:00 h = RC KAIN, Praha 3 – Žižkov, Husitská 1: + Pink Jaguár ~~~ PLAKÁT
  • 259  |  2. 9. 2017, 17:00 h = Eden klub Broumov, Undergroundové kvílení 2 – pocta Ivanu Martinu Jirousovi: + Umělá hmota, Stará dobrá ruční práce, Cimrmanovo torzo a Kabaret Dr. Caligariho ~~~ PLAKÁT
  • 258  |  28. 7. 2017, 23:55 h = Popovice u Bystřice/Postupic (okres Benešov), vodní tvrz: 48th Otto´s Birthday Party – třídenní podzemní setkání Nakladatelství RAT a jeho přátel: Siberja + MCH Trio (ve čtyřech), Phil  Shoenfelt, BBP – podzemní orchestr a další soubory
  • 257  |  5. 7. 2017, 16:00 h = Skalákův mlýn Meziříčko-Krasonice – tradiční letní „Magorovo Vydří u Skaláka“ + Mulisi mulisi, Sbor břežanských kastrátů + Mnichovo smradiště, Dech dechtu, Umělá hmota a Sladký konec = úvod několikadenního hudebního maratonu.
  • 256  |  20. 6. 2017, 20:00 h = KS Kaštan, Bělohorská 150, Praha 6 – Underground party v pekelném vedru se spřáteleným BBP – podzemním orchestrem ~~~ PLAKÁT
  • 255  |  18. 3. 2017, 20:30 h = Schanz club Mühlheim am Main (BRD): 20 Jahre ToJa von „zart bis hart“= TERRA IGNOTA coby support. Výtečný a zcela pohodový koncert! ~~~ PLAKÁT
  • 254  |  14. 10. 2016, 21:00 h = Horní Libchava, zámek – 50 th Kili’s Birthday + Umělá hmota, The Cell, Stoker (One Man Band),  A bude hůř,  Fish Flesh Field & Henry $, U-73 Jardy Tomka a Wooden Ships ~~~ PLAKÁT
  • 253  |  9. 9. 2016, 22:45 h = Modrá vopice, Praha 9 – Vysočany, roh Spojovací a K Žižkovu 381/1 ~ Šumákův  6. Kanálový mejdan: + Vychcaný knedlíky!, Jiříkovo vidění, Špinavý nádobí a Umělá hmota ~~~ PLAKÁT
  • 252  |  6./7. 8. 2016, 1:00 h = Hluzov u Hranic na Moravě, Výletiště – 13. ročník open air festivalu Underground: + Blaho 19,  Spytihněv,  Umělá hmota, Stará dobrá ruční práce, Mancuso, NicMoc   Kvintet, Přeplesk, Radosh a další… výtečné a vytrvalé publikum
  •   ||  29. 7. 2016  Popovice u Bystřice/Postupic (okr. BN), vodní tvrz:  47th Otto’s Birthday party ~ třídenní podzemní setkání Nakladatelství RAT a jeho přátel. Postupně vystoupí Phil Shöenfelt and Southern Cross, BBP – podzemní orchestr, Mikoláš Chadima + band a mnoho dalších kapel i jednotlivců = ODŘEKNUTO pro nemoc
  • 251  |  16. 4. 2016, 19:00 h = Vysoký Chlumec 2, Stará hospoda – oslava narozenin: + DouRouRou, SHB; původně sjednaný koncert Vladimíra Mišíka & Etc… pro Vláďovo onemocnění bohužel odpadl ~~~ PLAKÁT
  • 250  |  6. 4. 2016, 18:00 h = Hostinec Na slamníku, Praha 6 – Dejvice, Wolkerova 12 = AKCE PILOT No. 7 (již 15 let tu Mejla Hlavsa není…): + BBP – podzemní orchestr, Tiché lodi, Fask Luma i Sdružení rodičů a přátel RoPy. TERRA zahrála od 20:30 h ~~~ PLAKÁT
  • 249  |  2. 1. 2016, 20:00 h = Žďár nad Sázavou, Stará radnice – vernisáž výstavy „100 LET POTÉ“ Radovana Živného + Vladivojsko (crossover-metal) + Vladivojna La Chia (pop-acoustic z Prahy) ~~~ PLAKÁT

 

Starší odehrané koncerty:

Koncerty odehrané v letech 2011 až 2015

Koncerty odehrané v letech 2006 až 2010

Koncerty odehrané v letech 1997 až 2000

Koncerty odehrané v letech 1993 až 1996

Přehled koncertů mezi lety 1989 až 1992 se bohužel nedochoval…